GESMİR GRUP SOS.HİZ.MAK.İNŞ.MED.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ANADOLU BULV. ATB İŞ MERKEZİ I BLOK NO: 244 MACUNKÖY-Y.MAHALLE ANKARA PK: ANKARA TÜRKİYE
+90 (312) 387 13 30
+90 (312) 387 13 40
ww.mecsina.com

 

MECSİNA Hemostopper© , GESMİR GRUP ‘şirketler grubu bünyesinde üretilen kanama durdurucu ürünlerdir.
Şirketimizin 2006 yılından itibaren gerçekleştirdiği AR-GE faaliyetleri neticesinde ürettiği kanama durdurucu ürünler, Ünlü bilim adamı İbni Sina'nın yazdığı kitabü- şifa ve El kanun dan, doğanın varlığı doğadan oluşur felsefesinden yola çıkarak, yarattığı ve ortaya koyduğu bir üründür.
İnsanlığa bir katkımız olsun diye yola çıktık ve başardık. "Yaşam gerçeği doğal hayatta saklıdır" felsefesi ile yola çıkarak, doğal yaşamın iksirini , insan hayatında kanamaya bağlı riskleri ortadan kaldırmak amacıyla kullandık.
Mecsina Hemostopper©; % 100 doğal, bitkisel kaynaklardan ve bitkilerden elde edilmiştir. Bitkilerin doğal özünden üretilen bu üründe, herhangi bir katkı maddesi veya inorganik maddeler bulunmamaktadır.
Üretim kapasitesi saatte 1 milyon ml olarak dünyanın ilk ve tek bitkisel kanama durdurucu tesisi olarak de değerlendirilmiştir. Üretim, AR-GE ,Kalite,Güvenlik,Sağlık ve Hijyen politikaları firmamızca en üst düzeyde benimsenmiş olup üretim prosesleri ve bitmiş ürünü elde edinceye kadar tüm GMP şartlarının uygulandığı tesislerde ürün gerçekleştirmektedir.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 13485
CE Belgesi
İletişim Bilgileri