Medster Tıbbi Cihaz ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Malıköy Başkent OSB Mah, 19. Cd. No:51, 06909 Sincan/Ankara
0 312 387 05 50 - 51
+90 312 387 05 51
www.medster.com.tr

MEDSTER; kökleri baskı teknolojileri u¨zerine dayalı 40 yıllık tecru¨besi ile patentli u¨ru¨nlerini, yerli u¨retim tesislerinde ve tamamen steril koşullarda u¨reterek, Tu¨rkiye ve Du¨nya Tıp Otoritelerinin hizmetine sunmaktadır.

İnovatif yapısı, stratejik ve ku¨resel işbirliği sağlayan steril çözu¨mleri ile MEDSTER, uluslararası platformda yetkinliğini ve gu¨venilirliğini kanıtlamış kurumsal bir firmadır. Bilgi, deneyim ve mesleki yeterlilik gerektiren projelerde, teknoloji odaklı sterilizasyon u¨ru¨n ve hizmetleri ile uluslararası arenadaki pazarda söz sahibi olmayı başarmıştır.

Kuruluş tarihi 1968 yılı olan firma, sterilizasyon hizmetlerindeki uzmanlığını 2015 yılında "MEDSTER Tıbbi Cihaz ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti." u¨nvanını ile yeni bir boyuta taşımıştır. Kurumsal yapısını her geçen gu¨n daha da gu¨çlendirerek, sektöre yön veren kurumsal firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

MEDSTER, 17 u¨lkenin u¨ru¨n distribu¨törlu¨ğu¨nu¨ u¨stlenmiş, 35 u¨lkeye ihracat yapan bir firma konumundadır ve Tu¨rkiye İhracatçılar Meclisi u¨yesidir. Her yıl Almanya - Medica Fair, Dubai - Arap Health ve Miami USA - Fime International Medical Exposition gibi du¨nyanın önde gelen fuarlarına katılmaktadır ve yenilikleri yerinde takip etmektedir.

Gelişim odaklı vizyoner yapısı ile makine parkur yatırımlarına devam eden ve her dönem kendini yenileyen MEDSTER, hem yurt içi hem de yurt dışı kamu ve özel hastanelerinin vazgeçilmez tercihi olmaya devam etmektedir. Sektördeki pek çok u¨retici firmaya, u¨ru¨n temin ederek çok yönlu¨ yapısı ile sektöru¨n tu¨m ihtiyaçlarını tek bir noktadan temin edebilecek kapasitesindeki geniş u¨ru¨n yelpazesi ile sektöru¨n çözu¨m ortağı olarak ön plana çıkmaktadır.

Steril ve yerli u¨retim, verilen ölçu¨ler ve talep doğrultusunda hazırlanabilen, siparişe özel u¨ru¨n temini gibi avantajları bu¨nyesinde toplayan MEDSTER, kalite belgeleri ile başarılarını kanıtlamıştır.

İletişim Bilgileri