AST Atölye Sağlık Teknolojileri Ltd. Şti.

İvedik Organize Sanayi Bölgesi, 1358. Sokak, Numara: 11, Kat: 1, Yenimahalle, Ankara.
0312 394 0032
https://astatolye.com/

AST ATÖLYE SAĞLIK TEKNOLOJİLERİ TASARIM ÜRETİM PAZ. DAN. LTD. ŞTİ., 2016 yılında, müşterilerin yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı plastik tıbbi bileşenler bulmasına yardımcı olmanın daha kolay bir yolu olması gerektiği fikriyle kuruldu.

 

AST ATÖLYE’den önce, müşterilerin tek kullanımlık hastane düzeneklerini ve kitlerini tasarlarken ve tedarik ederken iki seçeneği vardı. Birincisi, gerekli tüm farklı bileşenleri tedarik etmek için doğrudan birkaç farklı üreticiye gitmekti. Bu yaklaşım, üretim programlarının koordine edilmesini ve özelleştirilmesi son derece pahalı olan çok çeşitli bileşenlere karar verilmesini gerektiriyordu. Birden fazla üreticiyle uğraşmanın zorluklarını birleştirmek, bölgeler veya ülkeler arasındaki maliyet rekabet gücündeki farklılıktı. Diğer seçenek ise “büyük kutu” distribütörüne gitmek ve genel gereksinimleri tam olarak karşılamayan ancak yapacak olan stok bileşenleriyle yetinmekti. Distribütörler ayrıca nihai ürünün işlevselliğine değil, ürünün hacmine ve maliyetine odaklandılar. Sonunda, seçim pahalı olan karmaşık bir süreç arasındaydı.

 

AST ATÖLYE, size üçüncü bir seçenek sunar : Her iki yaklaşımın en iyilerini birleştiren ve yüksek değerli müşteri hizmeti ekleyen hibrit bir model. Organizasyon beş temel sorunu çözmek için tasarlandı:

 

1. Standart bir parçaya mı ihtiyacınız var?

AST ATÖLYE, geniş bir standart tıbbi bileşen yelpazesine sahiptir.

 

2. Farklı bir malzeme, boyut veya renkte standart bir parçaya mı ihtiyacınız var?

AST ATÖLYE, kalıpları ve üretim süreçlerini hızlı ve verimli bir şekilde değiştirmek için uzmanlığa ve teknolojiye sahip tedarikçilerle sıkı stratejik ilişkiler sürdürür.

 

3. Tamamen farklı bir şeye mi ihtiyacınız var?

AST ATÖLYE, mühendislik ve tasarım rehberliği sağlayarak müşteri, imalatçı ve düzenleyici kurumlar arasında ürün geliştirme ve lansman faaliyetleri arasında bağlantı kurar.

 

4. Küresel pazardan rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmasına mı ihtiyacınız var?

AST ATÖLYE tedarikçileri, her bileşenin maliyetini en aza indirmek için farklı pazarların beceri ve kaynaklarından yararlanarak dünyanın her yerinde bulunur.

 

5. Zahmetsiz iletişime ve bileşenlerin zamanında teslim edileceğine dair güvene mi ihtiyacınız var?

AST ATÖLYE müşteri hizmetleri organizasyonu, müşterinin dilini konuşmak ve stratejik kaynak bulma, planlama ve küresel lojistik konusunda bilgili olmak üzere inşa edilmiştir.

Sertifikaları

ISO 13485
İletişim Bilgileri