Berika Teknoloji Medikal İmalat İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti.

Alakova Mah. Karaman Cad. No: 812 Meram / KONYA
+90 (332) 238 99 98
+90 (332) 237 99 81
https://berikamedikal.com.tr/

BERİKA TEKNOLOJİ MEDİKAL, kalite ve güven vizyonu ile 2010 yılında kurulmuştur. Merkez ofis olarak özellikle lojistik konusunda stratejik öneme sahip ve üretim için elverişli bir şehir olan Konya seçilmiştir.

İlk olarak Türkiye pazarı için tek kullanımlık ürünler ithal edilmeye başlanmıştır. 2011 yılında Medikal Gaz Sistemleri üretimine karar verilmiş ve 2013 yılında üretime başlanmıştır. BERİKA TEKNOLOJİ MEDİKAL, 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

2015 yılında yerli üretim için hazırlıklarını tamamlayıp, BERİKA çatısı altında enjektör üretimine başlamıştır. 2020 yılında ise yerli serum seti üretimiyle  ürün portföyünü genişletmiştir. Üretim alanı, GMP standardına uygun bir şekilde ERP sistemi ile kontrol edilmektedir.

Sağlığınız için çalışan BERİKA, 16.000 m2 kapalı toplamda 25.000 m2 alanda modern üretim tesisleri ile Türkiye'nin en büyük kapasitesine sahip yerli enjektör ve serum seti üreticisi olup üretim, yönetim ve sevkiyat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşterileriyle kalıcı ilişkiler kurmaya devam eden BERİKA, ürünlerini hastanelerin ihtiyaçlarına göre sürekli iyileştirmekte ve geliştirmektedir. En iyi kalitede kabul edilebilir fiyatla maksimum müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde ürünlerini dizayn ve imal etmektedir.

BERİKA, makine ve teknoloji yatırımlarına ek çalışanlarının eğitim ve gelişimine de yatırım yapmaktadır. %79.6 olan kadın istihdam oranıyla bölge ve sektörde liderlik etmektedir. Tüm çalışanlarının işine aşkla bağlı olmasını amaç edinerek çalışanlarına verdiği değerle medikal sektöründe öncü olmak istemektedir.

Başarısını profesyonel personel ve tam müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olan BERİKA TEKNOLOJİ MEDİKAL, sağlam adımlarla sektörün öncülerinden olmaya devam etmektedir.

İletişim Bilgileri