TURMAKS

Refik Belendir Sokak 46/3 Yukarı Ayrancı 06540 Çankaya/ANKARA
+90 (312) 441 99 41
+90 (312) 440 10 35
/www.turmaks.com.tr

TURMAKS hızlı konuşlandırabilir, sivil ve askeri, sağlık ve diğer amaçlı seyyar çözümlerde lider ve yenilikçi bir firma olarak sektörde yerini almaktadır. Proje, tasarım, imalat, inşaat, mühendislik alanlarında yıllar içinde kazanılan birikimini Mobil Sistem Çözümleri üzerine yoğunlaştırmıştır.

TURMAKS, 1997’da kuruluşundan bugüne kadar Türkiye, Azerbaycan, Cezayir, Darfur, Nijerya, Fildişi Sahili, Mali, Gana, Maldiv gibi farklı coğrafyalardaki ülkelere Birleşmiş Milletler kampları ve çeşitli Sağlık ve Savunma Bakanlıkları düzeyinde anahtar teslimi projeler sağlamıştır.
Sahra Hastaneleri, Prefabrik Yapılar, Araç-Üstü ve Mobil Sağlık Çözümleri, Seyyar Kumanda Merkezi, Afet Komuta Merkezi gibi geniş bir yelpazede yoğunlaşan konularda talebe özel, ekonomik, kısa teslim süresine ve hızlı kuruluma sahip, dayanıklı, yüksek standartlara sahip, kendilerini çeşitli saha ve çevresel şartlar içinde başarılı hizmetleriyle de kanıtlamış anahtar teslimi projeler sunmaktadır.

2009 yılından bu yana, kendi geliştirdiği geri dönüşüm teknolojisi ile silikopolimer malzemeler üretiminde bir ilki gerçekleştirerek rögar kapakları, zemin malzemeleri, inşaat kalıbı imal etmeye devam etmektedir.on zamanlarda, nanoteknoloji alanını da faaliyetleri arasına katan TURMAKS, her türlü nano-yapıların günlük kg ve ton mertebesindeki seri üretimine başlamıştır. TURMAKS en gelişmiş tekniklerle yaptığı bütünleşik, konuşlanabilir, seyyar/mobilize sağlık sistemleri üretimi ve AR-GE faaliyetlerini 4400 m2’lik tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Certificates

ISO 9001
ISO 13485
Contact Information
Company Location
Company Video