LVT Test Laboratuvarları Ltd. Şti.

Saray Modern Keresteciler San. Sit. 4.Cad. No:9 Saray-Kazan/ANKARA
+90 (312) 815 13 25 - 26
+90 (312) 815 13 27
https://www.lvt.com.tr/

LVT TEST LABORATUVARLARI LTD. ŞTİ. 2006 yılında başlayan altyapı çalışmaları ile %100 yerli sermaye olarak Türkiye’de tam bağımsız üçüncü taraf deney laboratuvarı eksiğini gidermeye yönelik olarak kurulmuştur.

2009 temmuz ayı içinde gerçekleşen TÜRKAK denetimi ile Türkiye’de konusunda hizmet veren tek özel laboratuvar olmuştur.

LVT; her yıl gerçekleşen denetimlerde hizmet ağını genişleterek bünyesine EMC&LVD Laboratuvar hizmetlerini eklemiş  ,bugün kapsamında yer alan 100 ün üzerinde ulusal-uluslararası standart ile yerli ve yabancı birçok kuruluşa;

Tip Deneyleri

AR&GE Hizmetleri

Kabul Deneyleri alanında çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

Yerli  üreticilerimiz  açısından önemli bir ihtiyacın Türkiye içinde aynı zamanda KOSGEB destekleri ile sağlanmasına öncülük etmiştir.

2014 yılında LVT gerçekleşen uygunluk değerlendirme denetimi ile laboratuvar akreditasyonunun yanında, uygunluk değerlendirme akreditasyonunu ilk denetimde almaya hak kazanarak ;  tarafsız, güvenilir, bağımsız çalışma prensipleri doğrultusunda , ürün belgelendirme konusunda kendi laboratuvarına sahip tek yerli akredite  özel kurum olarak hizmet vermeye başlamıştır. 

LVT; bünyesinde Türkiye’de ilk olarak

Elektrikli Şarj İstasyonları Tip Deneyleri, İç Ark Deneyi hizmeti ile sektöre uluslararası alanda güncel olarak yenilikleri getirmiştir.

LVT yapmış olduğu uluslararası anlaşmalar ile sektörün en prestijli kurumları tarafından kabul gören test laboratuvarı olarak; yerli üreticilere yurt içi desteklerden yararlanma imkanı ile ,yurtdışı test , gümrük , ulaşım giderleri şeklinde ekstra masrafa sebep olan yurtdışı belgelendirme  işlemlerinde yerli laboratuvarda test yapılarak belge alınmasını sağlaması bakımından uluslararası olarak önemli bir ilki gerçekleştirmiştir.

LVT; kuruluşundan bu yana sektör ihtiyaçlarına  güçlü altyapısı , teknik alanda uzman personeli , ödün vermediği tarafsız, güvenilir, bağımsız kalite anlayışı ile  uluslararası alanda yapılan çalışmaların takibini  güncel olarak sağlayarak   elektromekanik sektöründe yer alan firmaların  tüm dünya ile birlikte en yeni ve en iyi hizmetten yararlandırılmasını sağlamaktadır.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 17025

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri