ERFADENT DİŞ MALZEMELERİ İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ostim OSB. Mah. 1271. Cad. No: 19 Yenimahalle / Ankara
0312 418 93 72
www.macrosimplant.com

2006' dan itibaren dental sektörde Türkiye'nin hemen her bölgesinde, çeşitli pozisyonlarda saygı değer hekimlerimize ve değerli hastalarımıza, verdiğimiz hizmeti 6 yıllık üretim tecrübemizle bir üst boyuta taşıyarak 2019 yılında, yüksek standartlardaki Macros İmplant projesini hayata geçirdik.

Sürekli ve yenilikçi AR-GE çalışmalarıyla Avrupa standartlarındaki üretim protokolümüzle yüksek kaliteye herkesin erişme hakkına olan inancımız ile Macros ailesi olarak her geçen gün müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gerekli ihracatların ışığında iz bırakmayı hedefleyen firmamız, yeni nesil teknoloji kullanarak, her geçen gün kendisini yenilemeye ve geliştirmeye hızla devam etmektedir.

Hem satış öncesi, hem de satış sonrasında yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerekli her türlü hizmeti özveriyle ve gururla sunmaktayız.

Ağız sağlığının öneminin verdiği sorumluluğu, mikron hassasiyette üretimin ardından hata payını sıfıra indirgemek adına kalite kontrol departmanımız tarafından yapılan titiz kontroller sonucunda üstün kalitede ürünler sunarak fazlasıyla üstleniyoruz ve gereğini gururla ve güvenle yerine getiriyoruz.

Unutmayalım ki " Kalıcı bir mutluluğun sırrı, kalıcı bir gülümsemedir ve hayat sizler güldükçe güzeldir. "

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
TSE EN 9000
ISO 13485
CE Belgesi
ISO 11607-01
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
https://g.page/macrosimplant?share
Şirket Videosu
https://youtu.be/5qnQUkFyFu4