ÇALIŞKAN LABORATUVAR ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ

BAHÇEKAPI MH. DÖKMECİ SAN. SİT. 2492.Cad. 81.Sk. NO :3/5 ŞAŞMAZ/ANKARA
+90 (312) 278 40 47
+90 (312) 278 37 23
https://caliskanlab.com/

ÇALIŞKAN , 1983 yılında küçük bir işletme olarak üretim hayatına başlamış ve kuruluşundan itibaren kendini yenileyip geliştirmeyi amaç edinmiştir. Halen 30 yıllık ticari geçmişi ve sektördeki 45 yıllık birikimiyle laboratuvar ürünleri imalatı , tedariği , satış ve servis hizmetleri vermektedir.

Laboratuvar cam malzemeleri imal etmek amacı ile kurulan ÇALIŞKAN , bugün cam malzeme imalatının yanında laboratuvar cihazları ithalatı , satış ve teknik destek hizmetlerini de bünyesine katmıştır. Bu anlamda her biri alanında uzman ve kalitesi kanıtlanmış laboratuvar cihazları üreticisi firmaların TÜRKİYE tek temsilcisidir.

ÇALIŞKAN , 2005 yılından itibaren sürekli bir büyüme politikası benimseyerek sektörde aranan marka olmak ve geniş ürün portföyüne sahip olmak amacını benimsemiştir. Bu anlamda daralan piyasalara rağmen hızla yatırım yapmaya devam eden ÇALIŞKAN önümüzdeki dönemde uzun yıllardır edindiği sarf malzeme imalat tecrübesini laboratuvar cihazları imalatına aktarmak amacındadır.

Günümüzde kalite anlayışı , akredite teknik servisi , genç ve dinamik kadrosu ve genişlemeye devam eden ürün portfoyu ile ÇALIŞKAN laboratuvarınız için etkili çözümler sunmaya devam edecektir.

Çalışkan Lab ,  temsil ettiği toplam 22 marka için Türkiye genelinde  yeni laboratuvar cihazları tedariği yapmakla birlikte , anahtar teslim laboratuvar kurulumu ve satış sonrası hizmetleriyle beraber müşterilerine, danışmanlık ve  projelendirme hizmeti de sunmaktadır. Çalışkan Laboratuvar ; Güney Kore , Japonya , Almanya , Taiwan ve İtalyan laboratuvar cihazları üreticilerinin yetkili satış ve servis hizmetlerini yürütmektedir. 

 Toplam 2000 m² alan üzerinde, 6 bölgede yetkili satış ve üç servis noktasında ve 17 ’i çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Çalışkan Lab , gücü ve istikrarı ile sektördeki öncü varlığını sürdürmektedir.

 Çalışkan Lab. misyonu, temsil ettiği laboratuvar cihazları markalarının kendisine tanımlanmış bölgelerinde, satış ve satış sonrası hizmetlerini en yüksek kalitede sunmaktadır

İletişim Bilgileri