TULPAR TIBBİ ÜRÜNLER İTH. İHR. VE SAN. LTD. ŞTİ.

Macun Mah. 177.Cd. Timko Blokları No:19 L-2 06105 Yenimahalle-Ankara/TURKEY
+90 312 219 70 47
https://tulparmed.com/

TULPAR, 2015 yılında kurulan, ortopedi odaklı bir tıbbi cihaz şirketidir. Ankara merkezli olan firmamız kurucuları ; 20 yıllık sektör tecrübesi ile kaliteli ürünleri Türkiye ve küresel pazarda sunma amacı ile kurulmuştur.

Tulpar, Türkiye pazarında aktif olarak spor cerrahisi odaklı çalışmakta; bunların dışında travma ve artroplasty cerrahisi ile ilgili de hizmet vermektedir. Sunduğu ürünler içinde İthal ettiği ürünler olduğu gibi geçmiş tecrübeleri ile sektörde bulunan ürünlerin iyileştirmelerini yapıp, yeni geliştirdiği ürünlerle de küresel pazar ve Türkiye’ de ürünlerini sunmayı hedeflemektedir.

İnsan odaklı, yaşam kalitesi standartlarını yükseltmek için araştırmalar yapan, bu çalışmalar sonrası odaklandığı ürünleri hayata geçiren ve hasta sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen bir yapısı olan firmamız; cerrahların talepleri, sıkıntıları ve çözüm önerilerine paralel hizmet verme odaklı olup;

“ Sağlıklı yaşam için, sağlıklı çözümler… “ İlkesiyle, etkin, kalıcı ve standardı yüksek çözümler için pazarda yerini almıştır.

TULPAR Tıbbi Ürünler, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “vizyon” edinmiştir.

Verdiğimiz hizmetler alanında en iyisi olmak için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan; yaşam kalitesinin yükselmesi ve ilgili alanlardaki en yeni teknolojinin kullanılmasını ve takip edilmesini sağlayan; durmaksızın yola devam eden bir anlayışla kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen; “Belirli müşteriye kaliteli ürün ve hizmet” anlayışı yerine “Herkese kaliteli ürün ve hizmet” anlayışı ile hareket edip sahip olduğu ortaklıkları geliştirmek için her geçen gün çalışan; iş ve işçi güvenliğinin yanı sıra çalışan memnuniyetini en üst düzeyde ve canlı tutmayı amaç edinen; faaliyet alanındaki firmalardan bir adım önde olarak onlara örnek olmayı hedefleyen bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

İletişim Bilgileri