Mespa Sağlık Teknolojileri Sanayi A.Ş.

2. Organize Bölgesi 83216 Nolu Cadde No:20 Başpınar/Gaziantep
+90 (342) 337 53 10
+90 (342) 337 53 13
www.mespa.com.tr

Firmamız medikal mobilya ve ekipmanlar konusunda Türkiye’nin önde gelen üreticilerindendir.

Mespa 1996’da kurulmuş ve kısa bir zaman içerisinde Türkiye’nin önde gelen tıbbi cihaz üreticileri arasında yer edinmeyi başarmıştır. Ayrıca firmamız medikal tekstil ve paslanmaz çelik hastane ekipmanları da üretmektedir.

Mespa ürünleri üst düzey güvenlik standartları ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Üretim prensibimiz estetik,etkileyici ve yenilikçi tasarımı baz almaktadır.Ürünlerimiz sektörde en üst teknolojiyi esas alan kalite anlayışıyla üretilmektedir. Ürünlerimizin bütünü CE Sertifikalıdır. Ürün yelpazemiz hastane, sağlık merkezleri ve kliniklerin ihtiyaçları doğrultusunda planlanmaktadır.

Genel kapsamlı mobilyaların dışında direkt hasta ihtiyaçları göz önünde tutularak hastane yatakları, servis odaları mobilyaları, hasta taşıma koltukları, komodinler, hastane dolapları, bebek kodları gibi pek çok ürünümüz mevcuttur. Firmamız ayrıca hastanelerde kullanılan medikal ofis mobilyaları, bekleme odaları ve lobiler için geniş ürün çeşitliliğine sahiptir.

Mespa müşteri memnuniyeti üzerine odaklıdır. Uzman kadrosuyla satış ve satış sonrası hizmeti garanti eder. Ürünlerin garanti kapsamında periyodik bakımlarını sağlamaktadır.

Firmamız yüksek kaliteyi uygun fiyatla sağlama prensibindedir. Biz ürünlerimizi, bu alandaki en son gelişmeleri takip ederek geliştirme felsefesi ile çalışmaktayız.

Tüm detaylar için lütfen sitemizi ziyaret ediniz; www.mespa.com.tr

Certificates

ISO 9001
TSE EN 9000
ISO 13485
CE Belgesi

Related Images

Contact Information
Company Location
Company Video