OKUMAN MEDİKAL SİSTEMLER A.Ş.

Kazım Karabekir Cd. Koyunlu Han No: 95/95 İskitler, 06060 ANKARA-TÜRKİYE İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Arı Sanayi Sitesi 1417 Sokak, No:51 Ostim/Yenimahalle ANKARA-TÜRKİYE
+90 (312) 384 05 20 , +90 (312) 384 19 75
https://okuman.com.tr/2020/

OKUMAN Medikal Sistemler A.Ş. 2010 yılında Ankara’ da uyku ve solunum bozuklukları konusunda ticari hayatına başlamıştır. Kendisini sürekli geliştiren, eğitimli ve deneyimli satış, pazarlama, klinik destek ve teknik servis kadrosu ile ülkemizin en hızlı büyüyen ve en çok uyku merkezi kuran evde-bakım şirketi haline gelmiştir. Evde bakım ürünlerine ilaveten Ameliyathane, Yoğun Bakım, Kardiyoloji, Yenidoğan, Uyku Teşhis ve Tedavi Cihazları konusunda OKUMAN Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır.
OKUMAN Başta Anestezi Cihazları, Bebek Kuvözleri ve Fototerapi Cihazları olmak üzere pek çok tıbbi cihazın ülkemizdeki ilk tasarım ve üretimini gerçekleştiren İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında ISO 9001, ISO 13485, CE ve Yerli İmalat Belgeleri’ne sahip olarak üretim yapmaktadır.
Kendi ürünleri dışında OKUMAN, NDD, MEC, Enmind firmaları ile Mindray firmasının PMLS ürün gurubunun distribütörlüğü ’nü yapmaktadır.
OKUMAN, CE ve TSE kalite belgeli ürünleri ile yurtiçi ve yurtdışındaki birçok hastane projesine imza atmış, ürünlerin hastaneye kurulumunu başarı ile tamamlamıştır, Satış Sonrası, Teknik Servis Hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Alanında dünya lideri ve en saygın markaların Türkiye Distribütörü olan OKUMAN MEDİKAL SİSTEMLER, ürünlerini yurtiçinde ve yurtdışında tüketici ile buluşturuyor.

Products

Certificates

ISO 9001
ISO 13485
Contact Information