EMS Mobil Sistemler ve Hastane Malzemeleri İnş. San. ve Tic. A.Ş

1.Organize Sanayi Bölgesi Kırım Hanlığı Cad. No:9 06930 Sincan/ANKARA TÜRKİYE
+ 90 312 589 88 88
+90 (312) 267 18 66
www.emsambulance.com


Ambulans ve ambulans malzemeleri üzerine 10 yılı aşkın bir zamandır çalışan EMS Mobil Sistemler ve Hastane Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. Türkiye’nin en büyük ambulans ve ambulans sedyesi üreticisi durumundadır.

Ambulans üretim kapasitemiz yıllık 1200 adet aracı zorlarken, yıllık sedye üretimimiz ise 5000 adeti çoktan geçmiş bulunmaktadır. Firmamız Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa ve Ortadoğu‘nun en büyük ambulans üreticisi konumundadır. Bu üretim kapasitemizle mevcut iç pazarın % 80’i aşan kısmına üretim ve hizmet götürmekteyiz.

EMS Mobil Sistemler olarak faaliyetlerimize, 5.000 metrekaresi kapalı, 10.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu fabrika sahası ve konusunda uzman personeller, dünyaca ünlü çözüm ortakları ile devam etmekteyiz.

En büyük hedefimiz, insan hayatını kurtarmak için kullanılan ürünlerimizin kalitesini her zaman en yüksek seviyede tutmak ve gelişmesini sağlamaktır. Bu gelişmeyi sağlamak ve sürekli kılmak için, ISO 9001, ISO 13485 ve EN 1789 belgelerini ve ürettiğimiz ambulans malzemeleri içinde CE kalite belgesini almış bulunmaktayız. Türkiye’ de ilk EN 1789 belgesini alan, aynı zamanda Türkiye’de ilk defa ambulans, ambulans sedyesi ve sedye platformları için “10 G Crash Test “ yaptıran ve bu testlerden başarı ile geçen tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Firmamız, bu güne kadar TC Sağlık Bakanlığı İhaleleri, Devlet Malzeme Ofisi İhaleleri, Avrupa Birliği Kredili İhaleler, Dünya Bankası Kredili İhaleler ve uluslararası pazarlar için üretim miktarları 40 – 300 adet araç arasında değişen birçok projeyi başarı ile sonuçlandırmıştır.

2002 yılından itibaren firmamız ihracatı arttırmak için çalışmalara başlamış ve günümüze kadar çoğunlukla Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Irak, Suriye, Cezayir, Nijerya, Mısır, Makedonya, Bulgaristan, Moldova ve Ürdün olmak üzere 40’ın üzerinde ülkeye ambulans, ambulans malzemeleri ve mobil sağlık araçları ihracatı gerçekleştirmiştir.

Firmamız müşteri istekleri ve proje bazlı işler doğrultusunda özel üretimler yapmakla birlikte standart olarak aşağıdaki ürün gurupları üzerine üretimini yoğunlaştırmıştır;
1- Ambulans Üretimi
2- Ambulans Malzemeleri ( Ambulans Sedyeleri, Sedye Platformları vb.)
3- Mobil Sağlık Araçları (Panelvan, Midibüs, Otobüs, Kamyon, Konteynır Tip)

EMS olarak ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, sürekliliği ve kalıcılığı hedef alarak ilerlemeye devam ediyoruz.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Tesis Güvenlik
ISO 17025
ISO 13485
CE Belgesi
Gost-r

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Şirket Videosu