Riva Mühendislik Su Arıtma Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Macun Mh. 198. Cd. No: 8 RİVAMED Plaza Yenimahalle / ANKARA
+90 (312) 438 65 07, +90 (312) 438 65 11
+90 (312) 438 38 52
https://www.rivamed.com.tr

Riva Mühendislik Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti., 2006 yılında Türkiye'nin önde gelen su arıtma sistemleri şirketlerinden biri olarak kurulmuştur. Firmamız, medikal ve endüstriyel sektörlerde su arıtma sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Temelimiz 2006 yılında atıldı ve bu süre zarfında, sektörün önde gelen isimleri arasında prestijli bir konum elde ettik. Öncelikle, endüstriyel su arıtma sistemleri alanında faaliyet gösterdik. Ancak kısa bir süre içerisinde medikal sektöründeki deneyimimizi de genişleterek önemli bir aşama kaydettik.

Firmamız, 2006 yılında köklerini sağlamlaştırdığı günden itibaren hızla büyüdü ve gelişti, bugün sektörde önde gelen firmalardan biri olarak tanınmaktayız. Medikal su arıtma sistemleri konusundaki uzmanlığımız, başlangıçta odaklandığımız ana alanlardan biriydi ve bu alanda sağladığımız üstün çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda önemli adımlar attık. 

Stratejik bir adım olarak, kısa bir zaman dilimi içerisinde medikal alandaki geniş deneyimimizi iş portföyümüze entegre ederek, hizmet yelpazemizi daha da genişlettik. Bu doğrultuda, medikal sektöründeki uzmanlığımızı R&D (research & development) çalışmalarımızın merkezine yerleştirerek, müşterilerimize en son teknoloji temelli çözümler sunma kabiliyeti kazandık. Bu hamlemiz, sağlık sektöründe öne çıkan bir faktör haline gelmemizi sağladı ve müşteri odaklı yaklaşımımızla birleşerek markamızı güçlendirdi.

Özellikle medikal alanda kazandığımız bu uzmanlık, yenilikçi tıbbi cihazlar ve çözümler üretme kapasitemizi artırdı. En son gelişen teknolojilere hakimiyetimiz sayesinde, müşterilerimize özelleştirilmiş ve etkili çözümler sunarak, sağlık sektöründe de iz bırakıyoruz. Medikal alandaki sağlam temelimizle birlikte, sağlık sektöründe sunduğumuz etkili ve kaliteli hizmetlerle gurur duyuyoruz.

Sağlık sektöründe de lider konumdayız. Medikal alandaki derinlemesine uzmanlığımız sayesinde, müşterilerimize yenilikçi tıbbi cihazlar ve çözümler sunarak, sağlık hizmeti sunan kuruluşların ihtiyaçlarını eksiksiz ve üst düzeyde karşılıyoruz. Bu sayede, hem endüstriyel alanda hem de sağlık sektöründe etkili ve öncü bir oyuncu olarak varlığımızı sürdürmekteyiz. Sağlık sektöründe olduğumuz gibi, RİVATEC sayesinde de endüstriyel alanda lider konumda olmayı hedeflemekteyiz.

Bugün, 2006'daki mütevazı başlangıcımıza rağmen, sektördeki saygın konumumuzu koruyoruz ve sürekli olarak büyümeye devam ediyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, kaliteli hizmet anlayışımız ve genişleyen sağlık sektöründeki uzmanlık alanlarımızla, gelecekte de başarılı projelere imza atmaya ve RİVATEC için atılan temeller sayesinde endüstrinin de öncüsü olmaya kararlıyız. 

2018 yılı, RİVAMED için oldukça önemli bir kilometre taşı olmuştur. RİVAMED markamız altında, tıbbi cihazlar direktifine uygun olarak 93/42/AT CE belgesine sahip,tek yerli üretim hemodiyaliz su arıtma sistemleri üreticisi olarak büyük bir gurur yaşıyoruz. Sağlık sektöründe, güvenilirlik ve kalite standartlarını belirleyerek, medikal alanda; hemodiyaliz, sterilizasyon, nötralizasyon ve dezenfeksiyon alanlarında sağlık kuruluşlarının en üst düzeyde ihtiyaçlarını karşılama konusunda öncü bir rol üstleniyoruz.
İmalatını yaptığımız sistemlerimiz, ISO standartları ve Avrupa Farmakopesi gerekliliklerini karşılamaktadır. Bunun yanı sıra, RİVATEC adı altında ürettiğimiz endüstriyel su arıtma ve atık su arıtma sistemleri için de CE sertifikasına sahip olup, güvenli ve uygun bir kullanım deneyimi yaşatmaktayız. Dünyadaki su kıtlığını esas alarak aksiyon alarak yürüdüğümüz bu yolda, medikal alanda dünyadaki diyaliz hastalarının üstün hizmet alarak böbrek yetmezliğini minimum seviyeye indirgemek, dünyaya temiz ve arındırılmış suyun devamlılığını sağlamak, kısacası dünyayı temiz suya doyurarak, 52 ülkeye ihracat yapmış olmanın gururunu yaşamaktayız. "Suyu Koru, Hayatı Koru" gayesiyle ilerlediğimiz emin adımlarımızla, temiz ve sağlıklı suya ihtiyaç duyan her sektör için tek adres olmak için çalışıyor ve gelişiyoruz. 

RİVAMED, uzman kadrosuyla her projeye özgün ve en uygun çözümleri sunma amacını taşımaktadır. Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Devlet Su İşleri (DSİ), Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) gibi önemli kamu kuruluşları ile işbirliği yaparak, üst düzeyde kaliteli ve sürdürülebilir su arıtma projelerine imza atmaktayız.

Merkezimiz ve üretim tesisimiz Ankara'da yer almaktadır. Ayrıca, İstanbul, Antalya, İzmir, Gaziantep, Ordu, Kayseri ve Van illerindeki bölge müdürlükleri ve teknik servis ağıyla Türkiye genelinde geniş bir coğrafyada hizmet sunmaktayız. 2018 yılından itibaren uluslararası projelerde yer alarak, dünyanın farklı bölgelerine su arıtma alanında çevre dostu çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Türkiye coğrafyasında bulunan 7 bölgedeki, her bir ile (Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak) medikal alanda hemodiyaliz su arıtma sistemleri için hasta sağlığını temel planda tuttuğumuzdan 7/24 hizmet vermekteyiz.

RİVAMED olarak, küresel ağımızın büyümesiyle birlikte medikal sektöründe katıldığımız fuar ve organizasyonlarda, siz değerli müşterilerimizle sağlam ve değerli işbirlikleri kurmayı hedefliyoruz. Özellikle hemodiyaliz su arıtma sistemlerimiz ile diyaliz ve böbrek yetmezliği yaşayan hastalarımıza en üst düzeyde kalite ve hizmet sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Teknolojik yeniliklere açık yaklaşımımız ve "Sağlıkta Kalite" odaklı çalışmalarımızla, su arıtma alanında öncü ve güvenilir bir konumda yer almayı sürdürmekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunma hedefiyle, sektördeki liderliğimizi ve başarılarımızı her geçen gün daha da ileri taşımak için çalışmaktayız.

 
İletişim Bilgileri