ÜZÜMCÜ TIBBİ CİHAZ ve MEDİKAL GAZ SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. A.Ş.

Oğulbey, Gölbaşı Sk No:29, 06830 Selçuklu/Ankara
+90 (312) 615 53 53
+90 (312) 615 53 90
www.uzumcu.com.tr

“Üzümcü Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sistemleri”, sağlık sektöründe yarım asra dayanan tecrübesi, kalite anlayışı, geniş dağıtım ağı ve hızlı satış sonrası hizmetleri ile tercih edilen güçlü bir markadır.
Değişimi ve gelişimi yakından takip eden Üzümcü, yenilenen ürün yelpazesi ile Türkiye’deki tüm kamu ve özel hastanelere girmeyi başarmış, insan hayatına ve yaşam kalitesine değer katan, güvenle anılan bir marka olmuştur. Üzümcü’nün temel odağında yer alan ameliyathaneler, hastaneleri otelcilik hizmetinden farklılaştıran, önemli bölümlerden biridir. Hasta ve proses akışındaki düzen, hijyen ve ekipmanların uyumu ameliyathaneler için en önemli başlıklardır. Ameliyathane konusunda üretim yapmasının yanı sıra, ameliyathaneler için danışmanlıklar da verebiliyor olması, anahtar teslim çözümler sunması, Üzümcü’yü farklılaştıran önemli avantajlarıdır.
Yurt içinde kendi ürün guruplarında pazar lideri olan Üzümcü, dünyada ise ilk 10 firma arasında yer almaktadır. İhracatında ameliyat masaları, ameliyat lambaları, elektrokoter cihazları, cerrahi aspiratörler ve paslanmaz çelik ameliyathane ekipmanları önemli yer tutmakta ve bu ürünler Ortadoğu-Körfez, Asya-Pasifik ve Avrupa ülkelerinde sağlık sektörünün hizmetine sunulmaktadır. Tıbbi Cihaz üretimi için gerekli tüm kalite yönetim sistemlerine uygun olarak üretimleri yapılan Üzümcü ürünleri CE, GOST-R ve FDA belgelerine de sahiptir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
ISO 13485
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu