Tende Elektronik Yazılım Müh. İlet. Mak. San ve Tic. Ltd. Şti.

Ahi Evran OSB Mahallesi, Akhun Caddesi No: 5/1 PK 06935 Sincan / ANKARA / TÜRKİYE
+90 (312) 397 07 33
+90 (312) 397 17 87
https://tende.com.tr/

1997 Yılından beri tıbbi cihaz sektöründe yer alan Tende, 2009 yılında Türkiye’nin ilk LED Fototerapisi olan Tende BabyBlue modelini üretti ve hızla hastanelerde yerlerini almaya başladı. Fototerapide bir sonraki aşama CareBlue modeli oldu. Birçok ilkleri barındıran Tende CareBlue dokunmatik renkli ekranı, hafif, sağlam ve estetik tasarımı, ayarlanabilir ekran açısı özellikleri ile ülkemizde ve dünyada büyük beğeni topladı.

Tende Elektronik, 2014 yılında, yıllardır sürdürdüğü Ar-Ge çalışmaları sonrasında yeni doğan sektörüne yenilikçi Tende VAV Yoğun Bakım Bebek Kuvözü ile giriş yaptı. Türkiye'nin ilk gerçek transport kuvözü Tende VAV-TR 2016 yılında yenidoğanlarla buluşmaya başladı. Sessiz dev Tende Babyblue 360 Tünel Tipi Yoğun Fototerapi cihazımız, zarif ve güçlü yapısı, patentli fan kullanmayan özelliği ile bilirubin seviyesi kritik seviyede olan bebeklerin tedavilerinde kullanılıyor. 

Her geçen gün bilinirliğini ve güvenilirliğini artıran Tende, ülkemizde ve Dünyanın pek çok ülkesinde, sağlık çalışanlarına destek olmakta ve yenidoğanların sağlıklarına katkıda bulunmaktadır. Yenilikçi Ar-Ge personeli ve güçlü insan kadrosuyla Tende, sorumluluklarının bilincinde yeni ürünleri için yoğun çalışmalarını sürdürmektedir. 

Misyonumuz

Elektronik ve yazılım sektörlerinde medikal, endüstriyel ve savunma alanlarında son teknoloji ürünlerini yaratarak, hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyet gösteren en iyi firmalardan biri olmaktır. TENDE hedeflerine ulaşabilmek için sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası alanda, elektronik cihazlarda yeni teknolojiler kullanarak dinamik, girişimci ve müşteri odaklı yaklaşımı ile tercih edilen bir firma olmaktır.

İletişim Bilgileri