Foras Bilgisayar Elektronik Medikal Tic. San. Ltd. Şti.

Ostim Mah. 1466.Sokak No:28 06370 Yenimahalle - ANKARA
+90 (312) 395 77 66
+90 (312) 295 77 67
www.foras.com.tr

Türkiye’de sektöründe öncü kuruluşlardan biri olan FORAS MEDİKAL, 1997 yılında kurulmuş ve suni solunum alanında, cihaz ve aksesuar üretimine başlamıştır. 

 1997 yılından beri, tüm Türkiye’ye ürettiği ve temsilciliğini üstlendiği ürünlerin satışını; Ankara'daki fabrikası, İstanbul’daki satış ofisi ve yurt genelinde 40’ı aşkın bayii ağı ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca, satış ağını 20'den fazla ülkeye yaptığı ihracat sayesinde genişletmektedir.

 FORAS MEDİKAL olarak, Türkiye’de evde bakım vantilatörlerinin ilk ve tek üreticisi olduğumuzu gururla bildirir ve halen bu gururu sürdürdüğümüzü bilgilerinize sunarız. Türkiye ekonomisine katkı yapan yerli üreticilerden biri olarak, tüm yerli üreticilerimizi bizde tüm gücümüzle destekliyor ve bu alanda bizimle aynı kader birliğinde olan tüm Türk firmaları takdir ediyoruz.

 Müşterilerimizden ve tedarikçilerimizden aldığımız güç ve destek ile FORAS Medikal, müşterileri ile yakın iletişimi, deneyimli çalışanları, sürekli olarak takip ettiği yenilikleri ve üstün kalitesi sayesinde dünya çapında bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Üretimimizde kalite ve müşteri memnuniyeti en önemli hususlardır. Medikal cihazların ve yedek parçalarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi alanlarındaki yılların getirmiş olduğu uzmanlığımız, mevcut pazarın ihtiyacı olan müşteri memnuniyeti için bize ideal alt yapıyı sağlamaktadır.

 Firmamız, tüm ürünlerimizin en yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde üretildiğine dair, ISO9001:2008 ve ISO13485:2003 kalite sertifikalarına sahiptir. Aynı zamanda tüm FORAS ürünleri MDD93/42/EEC gereksinimlerini karşılamaktadır ve CE işaretlidir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 13485
CE Belgesi

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Şirket Videosu