Ekol Medikal

Gersan Sanayi Sitesi 2310 Sokak No:25 Ergazi Batıkent / ANKARA
+90 (312) 257 14 90
+90 (312) 257 14 89
www.ekolmedikal.com/index.php

 

Firmamız yirmi yılı aşkın süredir Sterilizatör ve Sterilizasyon Sistemleri alanında üretim yapmaktadır. Bunun yanında,merkezi sterilizasyon bölümlerinin projelendirmesi ve sterilizasyon proses ve geçerliliğin temini ile komple hastane ekipmanı temininde çözüm sunma ve danışmanlık hizmetlerini de gerçekleştirmekteyiz.

 

Sektöründe vizyonu en iyiyi ve en güzelini başarmakta olan firmamız uzman ve deneyimli kadrolarıyla iyi hizmet sınırlarını zorlayarak mükemmeli yakalamak için her daim yarışmaktadır. Satış esnasında ve sonrasında mükemmel bir danışmanlık örneği gösteren firmamız Teknik Servis kadrosuyla gurur duymaktadır. Deneyimli Elektrik, Elektronik, mühendisleri ve uzman ekibi sayesinde (montaj, bakım ve ağrıza durumunda) 7/24 saat hizmete koşmaktadır. Seköründe en iyisi ve güzelini başarmakta olan Ekol medikal bünyesinde satış ve teknik departmanlarında uzman ve deneyimli kadrolarıyla iyi hizmet sınırlarını zorlayarak mükemmeli başarmak için sürekli bilimsel araştırmalar ve değişen teknoloji imkanlarını öğrenerek hergüne amatör bir heyecanla başlamaktadır.

Kalite Politikamız
Üretimimiz olan Medikal cihazlar 93/42/EEC ve 97/23/EEC direktifleri ve yeni yaklaşımlar doğrultusunda oluşturulan standartlara uygun üretilmekte ve test edilmektedir.Tüm ürünlerimiz CE sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda firmamız ISO 9001:2000 ISO 13485 kalite sistemleri sertifikalarına sahiptir.

Vizyonumuz
En son teknolojileri üreten , takip eden ve uluslararası areneda söz sahibi bir medikal firma olabilmek…


Misyonumuz
Rekabetçi , Dinamik , hızlı ve etkin çalışan , müşteri odaklı çalışabilen bir üretim ağı…


Temel Özelliklerimiz

-En yeni teknolojileri ve ürünleri sunmak

-Sağlık sektörinde müşterilerine en iyi çözümleri sunmak

-Yüksek ve kaliteli servis sunumu

-Kalifiye proje ekipleri/elemanlar

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 13485
CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu