İldam Cam A.Ş.

1235.Cadde (Eski 58. Sokak) No:18 06370 Ostim / Yenimahalle / Ankara / Türkiye
+90 (312) 385 11 73
+90 (312) 354 31 67
www.ildam.com.tr

Firmamız İldam Cam A.Ş. ‘nin temeli 1937 yılında atılmış olup 70 yılı aşkın tecrübesiyle ‘’İLDAM’’ markası adı altında aşağıdaki malzemeleri üretmektedir.

Genel laboratuar Cam malzemeleri
Volumetrik laboratuar cam malzemeleri
Huniler Kromotografi Kolonları Cam filtreler
Laboratuar Cihaz ve ek parçaları
Laboratuar ekipmanları ve sarf malzemeleri
Üretim ve kalibrasyon faaliyetlerimiz 1250 metrekarelik işyerimizde uzman personellerimiz tarafından sürdürülmektedir
Üretim konularımızdan en önemlisi olan volumetrik cam malzemelerimizin kalibrasyonları uluslar arası geçerliği olan ‘’TÜRKAK’’ tarafından akredite edilmiş kalibrasyon laboratuvarlarımızda ISO 17025 standardı çerçevesinde uzman personelce gerçekleştirmekte ve Kalibrasyonu yapılan malzemelere ‘’TÜRKAK’’ logolu kalibrasyon sertifikası verilmektedir.
Firmamızda üretilen volumetrik cam malzemeler ‘’TÜRKAK’’ tarafından akredite edilmiş olan kalibrasyon laboratuvarımızda kontrol edilip grup sertifikası hazırlanmaktadır. Grup sertifikası sadece üretici firmaların düzenleyebileceği i bir sertifikadır. Grup sertifikasının bünyemizdeki akredite kalibrasyon laboratuarımızda standartlara uygun olarak düzenlenmesi
firmamıza olan güvenilirliği daha da artırmaktadır.


Akredite kalibrasyon laboratuarımız firmamız ürünlerinin dışında diğer üretici firmalarada hizmet verebilecek kapasitededir.


Ayrıca ISO 9001:2008 ve ISO17025 kalite belgelerine sahip olan firmamızın öncelikli hedefi nitelikli iş gücümüz ve kalibrasyon üstünlüğümüz ile kalitenin ve güvenilirliğin ön planda olduğu ulusal ve uluslar arası pazarlarda kendimize iyi ve etkin bir yer edinmektir.

Certificates

ISO 9001
Contact Information
Company Location
Company Video