Nisan Medikal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Serhat Mahallesi 1125/2 Sokak No:3 Ostim, Yenimahalle / Ankara
+90 312 433 75 95
+90 312 433 77 72
www.nisanmedikal.com

Nisan Medikal Limited Şirketi, 1996 yılında kurulmuş sağlık sektörünün çeşitli alanlarında hizmet veren bir kuruluştur. Kuruluşundan itibaren, Ameliyat Masa ve Lambaları ile Hastane Merkezi Sterilizasyon Üniteleri cihaz ve kurulumu alanlarında uzmanlaşan Nisan Medikal, ihtisas alanlarındaki uzmanlığını her geçen gün arttırmanın yanında yeni ihtisas alanları edinmeyi de kendisine amaç edinmiştir. 

Türkiye gelinde pek çok projeye imza atarak, Merkezi Sterilizasyon Üniteleri (MSÜ) ve Ameliyathaneler kurarken, kalite ve güveni ilk sıraya koymuştur. Uzun yıllardır değişmeyen kadrosu sayesinde müşteri ve iş ortaklarına her zaman liyakat ve güven sunmuştur.

2015 yılından itibaren üretim sektörüne adımını atan Nisan Medikal, paslanmaz çelik hastane ekipmanları ve diğer ihtisas konuları ile ilgili başarılı üretimler yapmaktadır.

Nisan Medikal, 2019 yılında dünyanın önde gelen Ameliyat Masası ve Lambası üreticilerinden Mediland ile tek yetkili distribütörlük anlaşması yaparak, sektörde önemli bir oyuncu olma yolunda önemli bir adım daha atmıştır.

2018 Yılında, yapımını tamamladığı Ostim Yerleşkesi'ne taşınan şirket, yönetim ve üretim birimlerini aynı çatı altında buluşturmuştur. Bu yönetim ve üretim tesisi, 4.500 m²'lik bir alan olarak inşa edilmiştir.

Nisan Medikal; ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 13485 Yönetim Sistemleri ışığında çalışmalarını yürütmektedir. Yerli üretim ile dış pazarlara açılarak ülkemize daha fazla katma değer kazandırmayı hedeflemektedir.

İletişim Bilgileri