MOSLAB MEDİKAL OLUŞUM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Orhaniye Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı . Selpa San.Sit. No: 506/54 Kahramankazan ANKARA
+90 (312) 395 23 96
+90 (312) 395 23 87
www.moslab.com


2001 yılında kurulmuş olan MOSLAB, Laboratuvar malzemeleri üretimi alanın da kısa zamanda büyük işlere imza atan deneyimli ve genç kadrosuyla başarısını tescillemiş 6x24 ve 30 çalışanı ile sektörün öncülerindendir.

MOSLAB, Laboratuvar malzemeleri sektöründe çağa uygun makine parkı, yüksek kapasiteli üretim tesisi, yinelenen ve aranılan tüm kalite belgeleri, önemli referanslar, uygun fiyat politikası, maksimum müşteri memnuniyeti, deneyim, kendini yenileme, insan odaklı hizmet anlayışı gibi prensipleri ilke edinmiştir. İç ve dış pazarlama kadrosuyla ileri teknolojiyi kullanarak ürettiği ürünleri müşterilerimize sunmaktadır.
MOSLAB, Laboratuvar malzemeleri üretiminin yanı sıra Laboratuvar Sarf ve Kimyasal Malzemeleri üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. Ürün çeşitliliği ile bütün laboratuvarlara hitap etmektedir. Faaliyete başladığı yıldan bu yana önemli projelere imza atan MOSLAB , 2010 yılından bu yana başarılı bir şekilde ihracat faaliyetlerini de sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ
MOSLAB kuruluşundan bugüne öncelikli hedefi; yenilik izleyen değil, yenilik belirleyen olabilmek ve farklı olanı sunabilmektedir.
Amacı, yeni sinerjiler yaratmak, ürün yelpazesini ve çeşitliliğini geliştirmek, etkinliğini ve örgütsel verimliliğini arttırmak, yüksek kalite standartlarında üreten yenilikçi özel isteklere cevap verebilen ürünlerle yeni ufuklar açabilmektir.

VİZYONUMUZ
MOSLAB ürün kalitesi ve çeşitliliği, modern, dinamik, yenilikçi ve genç kadrosuyla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, ülkemizi bu pazarda başarılı ve gururlu bir şekilde temsil etmeye devam edecektir.

 

 HAKKIMIZDA

2001'de yazılmaya başlanan bir başarı öyküsü; Kendi imalatı ve bunun yanında temsilettiği uluslar arası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla Medikal sektörüne hizmet vermektedir. (MOSLAB) MEDİKAL OLUŞUM SANAYİİ VE TİC. LTD. ŞTİ. ; TS EN ve ISO 9001 : 2000 belgeleriyle kalite anlayışını kanıtlamış firmadır.
MOSLAB olarak hedeflerimiz " Kalitenin sürekliliğini sağlamak" Müşteri işlerine değer vermektir.Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen MOSLAB yaptığı tüm işlerde garanti vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş oldugu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir

KALİTE POLİTİKAMIZ
MOSLAB olarak amacımız; ulusal uluslararası standartları ve yasal mevzuatları dikkate alarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gelecekteki beklentilerine uygun ürün ve hizmeti dünyanın her yerinde en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaktır Firmamız bu amacına, sunduğu hizmet ve kurduğu sistemde süreksel iyileşme ve gelişme felsefesini benimsemesi ve müşteri-çalışan-menfaatdar memnuniyetini sağlaması ile ulaşacağının bilincindedir.

MOSLAB; hizmet verdiği sağlık sektöründeki rekabet gücünü artırarak topluma, çevreye ve ülke ekonomisine faydalı olmayı, faaliyet konusunda ülkemizi yurtdışına bağımlılıktan kurtarmayı, işçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutarak üretim yapmayı, kalite politikasını sürekli değerlendirmeyi ve güncellemeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır.
İMALAT GRUPLARIMIZ
Plastik Laboratuvar Malzemeleri
Metal Laboratuvar Malzemeleri
Laboratuvar Arşiv Dolapları
Tıbbı Atık Kovalar
Laboratuvar Kimyasalları
Histopatoloji Kitleri
Dezenfektan Solüsyonları
Otopsi Çantası

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 13485
CE Belgesi

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu