Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Oğulbey Mahallesi, Kumludere Caddesi No: 1 06830 Gölbaşı/ANKARA
+90 444 71 51
www.rustuuzumcu.com.tr/

Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi Anonim Şirketi; temelleri 1969 yılında atılan, uzun yıllardır edindiği deneyim ve bilgi birikimini, endüstriyel ileri teknoloji ile perçinleyerek, tıbbi cihaz, medikal gaz sistemleri, hastane ekipmanları ile her geçen gün daha da uzmanlaşarak   faaliyet gösteren, Türkiye ve dünyadaki lider firmalardan biridir. Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi A.Ş. yüksek kalite ve dünya standartlarındaki üretim mottosu ile titizlikle faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörel ve küresel gelişmeleri yakından takip eden firmamızın ana prensibi; inovasyon ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyerek, çevre bilinci ve kaliteden ödün vermeden, kaynaklarını etkin kullanarak sanayi ve üretim faaliyetini yürütmektir.

50 yılı aşkın süredir üretim alanında edinilen bilgi birikimi ve tecrübemiz; teknolojik gelişmelere uyum sağlanarak üretim entegrasyonu ile her geçen gün artmaktadır. 100’den fazla ülkeye ihracat yapan firmamızın “Sürdürebilirlik” ilkesinin en önemli etmenini teknolojik üretim kapasitesi oluşturmaktadır. Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi A.Ş. olarak firmamız, ülkemizde ve dünyada sektöre yön veren başarısını sürdürmekte kararlıdır.

Ürünlerimiz, sektörel kalite prensipleri ve hassasiyetleri gereği, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile üretilmektedir. Firmamız üretim esnasında, çevre faktörü ve üretimde karşılaşılabilecek riskleri göz önüne alarak her ürün için ayrı bir kalite politikası belirlemekte ve bu politika çerçevesinde tavizsiz olarak üretim planlamaktadır. Bu sürecin ayrılmaz bir parçası ise çevre bilinci ile hareket etmektir. Üretim sürecinin çevre odaklı ilerlemesi, aynı zamanda geri dönüşümün sağlanması ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız uluslararası üretim ve sistem standartlarını koruyarak sanayi ve üretim faaliyeti gerçekleştirmektedir. ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 45001 kalite yönetim belgelerimiz ile bu politikamız uluslararası alanda tescillenmiştir.

İletişim Bilgileri