GELİŞİM MEDİKAL TIBBİ MALZ. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ostim OSB Mahallesi, 1165 Caddesi, No: 7-9 06374 Yenimahalle, Ankara
+90 312 385 54 33
+90 312 386 02 48
www.gelisimmedikal.com

Gelişim Medikal, cerrahi branşlara ürün sağlamak üzere, 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimiz; kurucu ortakları İbrahim DENİZ, hastane yönetimi alanında, Turan KORKMAZ ise istatistik alanında, lisans diploması sahibi olup, kariyer planlamalarını, sağlık sektöründe  insan sağlığının olumsuz etkilendiği durumlar için, cerrahi çözümler sunabilmeyi amaçlayarak yapmışlardır.

Firmamız, hali hazırda Avrupalı ve Amerikalı partnerleriyle yapmış olduğu, distribütörlük anlaşmaları ile Ortopedi, Beyin Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Doğum ve Plastik Cerrahi gibi Cerrahi branşlar ile Girişimsel Radyoloji, Hematoloji ve Algoloji, gibi cerrahi olmayan branşlara yönelik, yeni nesil, minimal invaziv ürün grupları çalışmaktadır. Mevcut ürünlere ek olarak, yeni nesil tedavi şekillerini takip ederek, buralarda kullanılacak ürün gruplarını, hızlı bir şekilde kendi sağlık sistemimizin içine adapte edebilmek, yani eskiyen teknolojinin yerine yeni teknolojik ürünleri zamanında ikame edebilmek, en başarılı olduğumuz konudur. Bunu, kompetan hekimlerimiz ve tecrübeli ekiplerimizin gelecek öngörüsüyle başarabilmiş bulunmaktayız. Bu bizim en önemli zenginliğimizdir. Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalar, fuar ve kongreler, sürekli takip ettiğimiz ve beslendiğimiz alanlardır. Bu sayede, kendimizi yenileyerek, sektörün nabzını tutabilmekte ve partnerlerimizle en etkili saha çalışmasını yapabilmekteyiz.

Firmamız, halihazırdaki faaliyetlerini, Sağlık Bakanlığı’nın, “yetkili tıbbi cihaz satıcısı” ünvanı ile yürütmektedir. Tam zamanlı olarak çalışan  satış ve tanıtım elamanlarımız ile klinik destek elamanları, Sağlık Bakanlığı’nca verilen uygunluk sertifikasyonlarına sahiptir. ISO 9001:2008 kalite belgesiyle faaliyet gösteren firmamız, ülkemizdeki tüm sağlık sunucularına, direkt ya da alt bayiler aracılığıyla ulaşabilmekte ve bu yapıyı sürekli güncelleyerek, pazarın değişim talebine anında yanıt verebilmektedir.

Misyonumuz

Medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek ” güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarımıza ve sektöre kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Vizyonumuz

Kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden, ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştirerek dinamik kadro ile yapacağı profesyonel yatırımlarla GELİŞİM MEDİKAL markasını  pazarda aranır bir firma konumuna getirmektir.

 

İletişim Bilgileri