BTech Innovation A.Ş

ODTÜ Teknokent Silikon Blok No: ZK-01, 06800 Çankaya/Ankara
+90 (312) 227 00 89
+90 (312) 4860204
www.btech.com.tr

Firmamız ARCAM, Materialise, Prodways, Formlabs, Roboze, Sisma, AP&C, ISquared, Tekna Powder, Polymaker ve Mass Portal gibi katmanlı imalat teknolojisinin (3D Printing) önde gelen şirketlerinin temsilcisidir. BTech, distribütörlüğünün yanı sıra medikal 3D Baskı üzerine kendi teknolojisini ve ürünlerini geliştirmektedir. Mühendislik, eğitim, yazılım, ekipman ve sarf malzeme çözümleri ile uçtan uca 3D Printing hizmeti sunan BTech, gerçekleştirdiği mühendislik çalışmaları ile ulusal ve uluslarası bir çok basın yayın organında yer almış, yaptığı çalışmalar BBC ve Discovery Channel’in belgesellerinde gösterilmiştir.

Btech Innovation’ın yetkin ve tecrübeli ekibi kişiye özel medikal uygulamalar konusunda Türkiye’de ve Dünya’da ilk olan bir çok çalışma içerisinde yer almış ve General Electric, ODTÜ, Ankara Kalkıma Ajanası gibi bir çok kurum ve kuruluş tarafından ödüllere layık görülmüştür. Türkiye’nin en büyük hızlı protipleme parkı ve medikal tasarım merkezinde supervizörlük yapan ekibimiz 2017 yılında Materialise tarafından sertifikalandırılmış ve katmanlı imalat teknolojileri konusunda sertifikalı eğitimler vermektedir.

Türkiye’nin önde gelen havacılık ve savunma firmaları, üniversiteleri, hastaneleri ve cerrahları ile çalışan BTech Innovation, bu alanda yeni teknolojiler geliştirmek ve medikal 3D Printing başta olmak üzere endüstriyel uygulamaları Türkiye’de yaygınlaştırmak için ulusal ve uluslararası partnerler ile iş birliği yapmaktadır. Firmamız tasarım ve üretim alanındaki tecrübelerini, müşterilerinin en iyi servisi, hizmeti ve danışmanlığı alması için kullanmaktadır.

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
https://goo.gl/maps/JBQzFj91YBRbxaK97