BNT Paslanmaz Hastane Ekipmanları ve Morg Üniteleri

Saray Mahallesi Keresteciler Sanayi Sitesi 3. Cadde No:47 06980 Kahramankazan/ANKARA
+90 (312) 385 63 75
+90 (312) 354 29 18
https://bntcom.com/

BNT; 1999 yılından beri Tıbbi Cihazlar, Morg Üniteleri, Soğuk Hava Depoları, Cenaze Hizmet Araçları alanlarında bine varan ürün çeşidi ile Türk sanayisine hizmet vermektedir. Şirketimiz bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge grubu ile yaptığı çalışmalar sonucu, Tıp Fakültelerinin Anatomi ve Adli Tıp Anabilim dallarında çözüm üreten projeleri ile Türkiye'de ilk defa kendi tasarımlarını üreterek bu sektörün oluşumunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmamıştır. Yapmış olduğu Ar-Ge ve yenilikçi ürünler ile Hacettepe Üniversitesi'nin düzenlemiş olduğu proje yarışmasında 2. lik ödülünü kazanmıştır.

 BNT; en kaliteli, en güvenilir ve en ekonomik ürünlerini ülkemizdeki ve dünyadaki sektör kullanıcılarına üstün hizmet anlayışıyla ulaştırmanın gururuyla gelişmesine devam etmekte ve bir dünya markası olmak yolunda ilerlemektedir.


Şirketimiz TSE, TSE-HYB,  ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, TSEK, CE güvenlik ve standart belgeleri ile T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Garanti Belgesi ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesine sahiptir.

Şirketimiz gelişen teknolojiyi takip ederek kendi bilgilerimizle bağdaştırıp yeni kaliteli ürünler yaratmakta ve kalite güvencemizi daima müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.


ÜRETİM;
BNT; teknolojinin gerektirdiği CNC makinalarla Kahramakazan'da kurulu tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir. Ürünlerin satış ve projelendirilmesi için yurt çapında dağılmış bayileri ve servis ağı ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca ihracat çalışmalarımız da tüm hızıyla devam etmektedir.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
CE Belgesi

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=rrECSl1TxNQ https://youtu.be/BcVr2nsIT7o