Argi Group Sağlık Hizmetleri

Sağlık 1 Sk. Çakırgil Apt. No:7/5 06420-07 Yenişehir Ankara
+90 312 430 65 18
+90 312 430 41 04
www.argigrup.com/

Medikal sektörde 1985 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Orhan Baysal tarafından kurulan şirketler, 1995 yılında ARGİ GRUP bünyesinde bir araya getirilmiştir.

ARGİ GRUP çatısı altında bulunan tüm şirketlerde; dürüstlük, koşulsuz müşteri memnuniyeti, sınırsız hizmet, başta sağlık alanında olmak üzere dünyadaki son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak kuruluşların en önemli ve temel prensipleridir.

Orbay Sağlık Hizmetleri San.ve Tic. Ltd.Şti: Türkiye'de temsilcisi ve/veya genel dağıtıcısı olduğu firmaların beyin cerrahi ve ortopedi kliniklerinde yapılan operasyonlara yönelik cihaz, sarf malzemeleri ve implant sistemleri gibi ürünlerinin teminini ,satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında oluşturduğu satış ağıyla gerçekleştirmektedir. Şirketimiz, Türkiye genelinde ilgili kliniklerde çalışan cerrahi ekipler ile sürekli bağlantı halindedir, bu ekiplerin ürünler ve uygulamaları hakkında görüş ve önerilerini değerlendirerek, bu önerileri ürünün son kullanıcıların istekleri doğrultusunda geliştirilmesini sağlamak amacı ile temsilcisi bulunduğu firmalara sürekli raporlama yapmaktadır.
 
Argi Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti: Medikal sektöre yönelik plastik ve silikon menşeli ürünlerin tasarımı, üretimi ve satış organizasyonları şirketin temel faaliyetleridir. İmalatı ve pazarlamasını başarıyla son kullanıcılara sunulmaktadır. Ürünlerin tüm dünya pazarına yönelik ihracat çalışmaları halen sürmektedir. Argi Medikal ayrıca, reklam çalışmaları, tıbbi seminer, sempozyum organizasyonları, ve danışmanlık hizmetlerini de yürütmektedir.

Grubumuz tıp sektöründe aktif olduğu kliniklerde sürdürülen bilimsel projelere, sahip olduğu teknik birikim ve tecrübeleri doğrultusunda destek vermeyi ilke edinmiştir.

Mümessili Olduğumuz Firmalar:

* CHRISTOPH MIETHKE GmbH & CO.KG (ALMANYA)

* CL Instruments (ALMANYA)

* COSMAN MEDICAL (USA) 

* COUSIN BIOTECH SAS (FRANSA)

* MHT MEDICAL HIGH TECH GmbH (ALMANYA)

* RAUMEDIC AG (ALMANYA)

* SPIEGELBERG (ALMANYA)

* VINZENZ SATTLER GmbH (ALMANYA)

* VOSTRA mbH (ALMANYA)

Ürünler

İletişim Bilgileri