TÜBİTAK Medikal Biyoteknoloji Konferansı 27 Mayıs 2013, Ankara

İlgilenen firmalarımızın iletişime geçmeleri rica olunur.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve TÜBİTAK İşbirliğiyle “Medikal Biyoteknoloji Konferansı” 27 Mayıs 2013 Pazartesi günü (Saat 10.00-13.30) TÜBİTAK Başkanlık Binası Feza Gürsey Konferans Salonu’nda düzenlenecektir. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat ERGÜN ve Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU’nun açılışını gerçekleştirecekleri konferansta ilaç, aşı, biyomalzeme, biyomedikal ekipman ve tıbbi tanı kiti konularında yapılan çalışmalar sunulacaktır.


Toplantıda TÜBİTAK Başkanı Sayın Prof. Dr. Yücel ALTUNBAŞAK tarafından yapılacak sunumda ilaç, aşı, biyomalzeme, biyomedikal ekipman ve tıbbi tanı kiti başlıklarında TÜBİTAK’ın açacağı çağrılarla ilgili bilgi verilmesi öngörülmektedir.


Gerçekleştirilecek özel oturumda teknoloji yol haritası çalışmalarında yer alan uzmanların katılımıyla medikal biyoteknoloji konularındaki teknoloji yol haritası çalışmalarıyla ilgili gelişmeler aktarılacaktır.
Konferans duyurusu ve taslak programına http://www.tubitak.gov.tr/tr/duyuru/medikal-biyoteknoloji-konferansi-duzenlenecek bağlantısından erişilebilecektir.


Bu duyuruyu OSTIM Medikal Sanayi Kümelenmesi olarak konuyla ilgilenen şirketlere iletmenizden ve ilgililerin etkinliğimize katılım sağlamasından memnuniyet duyacağız.
Saygılarımla,

Hüseyin Güler
Daire Başkanı
TÜBİTAK Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Daire Başkanlığı
Tunus Cad. No:80 Kavaklıdere
06100 ANKARA
T +90 312 467 36 59
F +90 312 467 36 59
www.tubitak.gov.tr
huseyin.guler@tubitak.gov.tr
................................................................