Türkiye Mezunları Ankara İş Dünyası Buluşmaları'na 16 Firmamızla katıldık!..

Ekleme Tarihi 7.03.2018

Ankara Sanayi Odası (ASO), Ankara Ticaret Odası (ATO) ile Ankara Valiliği işbirliğinde gerçekleştirilen ve Sağlık Bakanlığı, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Yurt dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından desteklenen Türkiye Mezunları Ankara İş Dünyası Buluşmaları Sağlık Sektörü Konferansı 1-3 Mart tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirildi.

Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinin sağlıkla ilgili bölümlerinde okumuş ve şu anda ülkelerinde önemli görevlerde bulunan yabancı mezunların birçoğu eğitimlerinin ardından ilk defa Türkiye’ye geldi. 56 ülkeden gelen 200’den fazla Türkiye sağlık mezunu, Ankaralı medikal sanayicilerle ikili iş görüşmeleri yaptı.

Sağlık Turizmi,Tıbbi Cihaz ve Tıbbi Ürünler,İlaç ve Eczacılık Ürünleri, Sağlık Yatırımları ve Sağlık Politikaları temel alanlarında konferans ve grup çalışmaları gerçekleştirildi.

Ürün Sergi alanında; OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi olarak, 16 Firmamız ile yerli ve yabancı katılımcılara ürettiğimiz ürünleri sergiledik. Elmed, Proted, Moslab, Üzümcü, Geotek, Ertunç Özcan, Mixta, Sera Medikal, Metisafe, Kardinero, Argi Grup, Cleanzonn, Doratek, Eryiğit, Sümer ve Novamedtek ürün sergileyen firmalarımız arasında yer aldı. 

 

İlgili Görseller