Türk Kızılay, SSB ve OSTİM İşbirliği ile Millileştirme Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi!..

Ekleme Tarihi 12.03.2020

Türk Kızılay, Savunma Sanayi Başkanlığı ve OSTİM İşbirliği ile Millileştirme Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi!..

12.03.2020 tarihinde, Millileştirme temalı toplantı kapsamında OSTİM OSB Konferans Salonu'nda Küme üyesi firmalarımız ile birlikte Türk Kızılay ve SSB yetkililerine bir tanıtım organizasyonu gerçekleştirildi.

Bu kapsamda; Kızılay Gen. Md. Yardımcısı İbrahim Özer, Kızılay Gen. Md. Yardımcısı Mustafa Tutkun, Kızılay Gen. Md. Yardımcısı Mahmut Kayacık, Kızılay Lojistik Planlamacı Emrah Öztürk, Kızılay Bilgi Güvenliği Birimi Yetkilisi Ercan Cengiz, Kızılay Proje Yöneticisi Ekrem Yıldız, Kızılay Uzmanı Yakup Söker ve Savunma Sanayi Başkanlığı OSTİM yetkilisi Erdoğan Oran küme üyesi 10 firmanın sunumlarını dinledi. 

Kümelenmenin genel tanıtımı ile birlikte firmalarımızın sunumlarını dinleyen Kızılay yetkilileri, karşılıklı proje fırsatlarını değerlendirmek ve görüşmelere devam etmek istediklerini belirtti. 

Kızılay ve SSB yetkililerine, firma tanıtım sunumlarını gerçekleştiren üyelerimiz; BNT, ELMED, ERTUNÇ ÖZCAN, ETKİN, MEDİSPO, ROYAL, SEHA, TMS, ÜSTÜNSOY ve ERYİĞİT firmalarımıza teşekkür ederiz..

İlgili Görseller