Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçiliği’den OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi’ne Ziyaret

Ekleme Tarihi 10.04.2013

Büyükelçilikten ziyaret

Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçiliği Ticaret temsilcileri ve uzmanları Ankara Sanayi Odası temsilcileri ile birlikte 23 Ağustos 2011 tarihinde OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi’ne bir ziyaret düzenlemiştir.

Ziyarete Aleksandr Epifanov-Rusya Federasyonu Büyükelçilik Müsteşarı, Albina Rakhimullina - Daire Başkanı, Rashid Murzaev - Bas Uzman, Sergey Sobolev - Bas Uzman, Tofik Melikov - Ticaret Temsilcisi, Boris Selivanov - Ticaret Temsilcisi Vekili, Suat BALABAN - ASO, Burcu OCAK - ASO katılmışlardır. Heyetin ziyaretinin amacı OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi’ni daha detaylı bir şekilde tanımak, muhtemel işbirliği alanlarını belirlemek ve ilerleyen süreçlerde işbirlikleri geliştirmektir.

Ziyaret kapsamında gerçekleştirilen toplantıda OSTİM ve OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi’nin detaylı tanıtımları ve muhtemel işbirliği alanlarının bildirimi yapılmıştır. Ayrıca toplantıya katılan firmalarımıza gerçekleştirilen ziyaretlerde de, firmalarımız heyete tanıtılmıştır. Karşı taraf ise gündemlerindeki projeler kapsamında firmalarımızla işbirliği gerçekleştirmek istediklerini bildirmişlerdir.