KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN OSTİM VE MEDİKAL SANAYİ KÜMELENMESİ TANITIM TOPLANTISI VE FİRMA ZİYARETİ

Ekleme Tarihi 8.11.2013

 
Ostim Medikal Sanayi Kümelenmesi olarak, Kırıkkale Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü öğrencilerinin bilgilendirme toplantısına ev sahipliğini yapmış olmaktan kıvanç duyuyoruz. Program çerçevesinde Kırıkkale Üniversitesi Biyomühendislik bölümünde eğitimlerini sürdüren değerli öğrencilerimize, OSTİM ve Medikal Sanayi Kümelenmesi hakkında bilgi verilmiş olup, toplantı esnasında OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi üyelerimizden "Sera Medikal" firma sahibi Sn. Süleyman Kiraç ve "Proted" firma sahibi Sn. İlhan Şahin değerli tecrübelerini paylaşmışlardır.
Ayrıca bilgilendirme toplantısını takiben, Proted Ortopedik Protez - Ortez Rehabilitasyon Merkezi’ne yaptığımız ziyaret ile öğrencilerimiz üretim ve süreçler hakkında yerinde bilgilendirilmiş ve OSTİM’e ilk adımlarını atmış oldular. 
Bilgilendirme toplantısına katılım sağlayarak, program çerçevesinde tecrübelerini paylaşarak desteklerini esirgemeyen Sn Süleyman Kiraç’a ve Sn.İlhan Şahin’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.