EKSPOMED 2012 Fuarına Güçlü Katılım Sağladık

Ekleme Tarihi 10.04.2013

OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi EKSPOMED’deydi...

 OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi, üye firmalarına destek olmak, gerçekleştirdiği çalışmaları etkin bir şekilde tanıtmak, network geliştirmek ve yeni işbirliği ve iş geliştirme fırsatları oluşturmak için 12-15 Nisan 2012’de gerçekleşen EKSPOMED Fuarına 50 m2 lik alana kurulu standı ile katılım gerçekleştirdi. Genel katılımın yoğun olduğu gözlemlenen fuarda Medikal Küme standı da oldukça yoğun ilgi gördü.

OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi firmalarından ayrıca stant açanların da küme Yönetim Kurulu ile birlikte ziyaret edildiği fuarda 1000 adet küme katalogu ve broşürü ilgilenen katılımcılara ulaştırıldı. Türkiye’de ve uluslararası arenada faaliyet gösteren sektör temsilcisi örgütlenmeler ile görüşmelerin de gerçekleştirildiği fuarda ayrıca sektörel medya kuruluşları ile daha etkin bir iletişim ağının geliştirilmesi için görüşmeler de gerçekleştirildi.

Medikal Kümenin yürütmekte olduğu Sağlık Teknolojileri Endüstriyel Tasarım Koordinasyon Merkezi ve İhracat Kapasitesi Geliştirme Projeleri büyük ilgi ve beğeni ile karşılanırken, dört gün süren etkinlik süresince 10’un üzerinde firma OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi’ne üyelik başvurusu gerçekleştirdi.