Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Özkan Ünal'ı Ziyaret Ettik!..

Ekleme Tarihi 18.01.2019

Ostim Medikal Sanayi Kümelenmesi Yönetim Kurulu üyeleri Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Özkan Ünal'ı ziyaret etti..

Bir süredir kümelenmemizle temas halinde bulunan İl Sağlık Müdürü Sn. Prof. Dr. Özkan Ünal'a, kümelenmemizin son gelişmeleri ve faaliyetlerinden söz ettik; bunun yanında, İl Sağlık Müdürlüğü'nden beklentilerimizi de ilettik..

Sayın Ünal'a sektördeki üreticilerin birarada olacağı ve temsil edileceği, firmalar arasında güçlü bir sinerji yaratacak olan; Kümelenmemizin son dönemde kurucularından olduğu Türkiye Sağlık Kümelenmeleri İşbirliği Platformu'muzdan bahsederek konuya ilişkin görüşlerini aldık. Platformumuz aracılığıyla güçlü üretim ve Ar-Ge faaliyetleri yürüten firmaların yürütebileceği ve üstlenebileceği projeler olduğunu da belirterek, çeşitli konularda sağlık hizmet sunucularımızın ürün ihtiyaçlarını karşılayabileceğimizi ilettik. 

Buna ek olarak; sektörümüzdeki Satış ve Tanıtım Elemanı yeterlilik belgesi alan firmalara İl Sağlık Müdürlüğü'nce yapılan denetimlerin sıklaştırılması ve Satış ve Tanıtım Elemanı kimlikleri olmayan kişilerin sahada çalıştırılmaması hususundaki talebimizi ilettik. Bu konuda da çalışma yapmaya hazır olduklarını ifade eden İl Sağlık Müdürümüz Özkan Ünal'a teşekkür ediyor, temaslarımızın sürekliliğini temenni ediyoruz..

 

 

İlgili Görseller