"1. Üniversite - Sağlık Sektörü Buluşması" Etkinliğimizi Gerçekleştirdik!..

Ekleme Tarihi 7.11.2019

Ankara Üniversitesi IEEE EMBS Öğrenci Topluluğu ile Kümelenmemiz işbirliği ile düzenlediğimiz "1. Üniversite - Sağlık Sektörü Buluşması" etkinliğimizi gerçekleştirdik!..

Program çerçevesinde Türkiye'nin heryerinden gelen Biyomedikal Mühendisliği öğrencileri firmaları yakından tanıma fırsatı buldu. Etkinliğimize Küme Yönetim Kurulu Başkanı Fatin Dağçınar (ELMED) kümelenmemizi ve firmasını öğrencilere tanıtarak soruları yanıtladı, programımıza ev sahipliği yapan Ostim Teknik Üniversitesi'nin Genel Sekreteri Erturan Asiloğulları yeni kurulan Üniversite hakkında bilgi verdi. Ardından küme üyelerimizden Medispo Medikal firma yetkilisi B. Deniz Acar, Eryiğit Tıbbi Cihazlar firması yetkilisi Halit Eryiğit, Intergen firmasından Hande Eser ve Proted firma yetkilisi Murat Şahin öğrencilere firmaları hakkında detaylı bilgiler vererek tecrübelerini aktardı.

Program sonunda IEEE EMBS topluluğu, diğer üniversite toplulukları ile birlikte bir çalıştay yaparak gelecek döneme ilişkin planlarına temel oluşturdu ve firmaların katkısı ile yol haritası belirlendi.

Katılım sağlayan tüm firmalarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ederiz!..

İlgili Görseller