Umut Klima Havalandırma Medikal Gaz Tesisatı İnş. İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Örnek San.Sit.Mehmet Akif Ersoy Cad. No:67 (Nevbahar Konutları Karşısı) Ostim / Ankara / TÜRKİYE
+90 (312) 394 06 14       +90 (312) 394 06 16      info@umutmedical.com      http://umutmedical.com/

Firmamız Umut Medikal 2004 yılında Başkent Ankara'da insan sağlığının risk kabul etmeyeceği prensibinden yola çıkarak hastane medikal gaz sistemlerinin kurulumu konusunda ticari faaliyetine başlamış ve medikal gaz sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almıştır.

Yıllarca çeşitli markaların ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerini ekonomik maliyetlerle sahip olduğu mesleki etik kurallardan taviz vermeden sektörün kullanımına sunmuştur.

2009 yılında Confimed tescilli marka adıyla gerekli tüm yetki ve kalite belgelerine sahip olarak üretici firma vizyonu ile medikal sektörde yerini almıştır.

Confimed tescilli marka ürünlerimizin imalatlarında kullandığımız tüm ekipmanlarda modern, teknolojik, yüksek kalite standartlarına sahip, kolay kullanım sağlayan ürün modelleri ile iç ve dış pazarda faaliyet alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle her geçen gün büyüyüp yaygınlaşan, sağlık sektöründe dünyadaki her türlü gelişmeyi yakından takip eden, kazandığı tecrübeyi uygulamalarına aktaran bir kuruluştur.

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 13485

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu