TEKNİKON MEDİKAL CİHAZLAR VE MEDİKAL GAZ SİS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

İVEDİK O.S.B. 1435 SOKAK NO:25 06370 Yenimahalle ANKARA Türkiye
+90 (312) 395 09 29       +90 (312) 395 09 30       info@teknikonmedikal.com

 

2004 yılında Medikal Gaz Sistemleri sektöründeki yerini alan TEKNİKON ürün ve hizmet yelpazesini her gecen gün geliştirmektedir. Medikal Gaz Sistemleri ile birlikte Pnömatik Tüp Taşıma Sistemleri ve Dezenfeksiyonlu Vakum Sistemleri konularında profesyonel ekibi ile hizmet vermekteyiz.
Sunduğu hizmetin kalitesini, akredite kurumlardan alınan belgeler ile tescil eden TEKNİKON , CE sertifikalı ürün yelpazesi ve genişleyen hizmet alanı ile sektörün önde gelen firmaların arasındadır.İmalat , hizmet ve satış sonrası destekle , hastaneler, ağız ve diş sağlığı merkezleri ve laboratuarlar için çözümler üretmeye devam etmektedir.Yurt içinde yaklaşık TOKİ nin yapmış olduğu büyük ölçekte 30 , yurdışında ise 15 yakın devlet hastane medikal gaz sistemi kurmuştur.
TEKNİKON , üstlenmiş olduğu projelerin yanı sıra , resmi kurumlar, mühendislikler, müşavirlik ve taahhüt firmaları tarafından üstlenen projelerin de kontrolü ve tadili konularında danışmalık danışmanlık vererek sektörün güvenilir mühendislik firmalarındandır.
TEKNİKON, sektörün uzman, deneyimli ve nitelikli teknik kadrosuyla ulusal ve uluslararası standartlarda uygun yurtiçi ve yurtdışı projelere referansları bulunmaktadır.
DAHA İYİ PLANLAMA , TASARIM , KURULUM …

 

Certificates

ISO 9001
ISO 13485
Contact Information
Company Location
Company Video