Metko Medikal Ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Ltd. Şti.

İvedik O.S.B. Ağaç İşleri Sanayi Sitesi 1354.Cadde 1358.Sokak No:9 06378 Yenimahalle - Ankara/TÜRKİYE
+90 (312) 387 12 46       +90 (312) 387 12 51       metko@metkoltd.com, burcufirat@metkoltd.com

 

METKO Medikal ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Ltd. Şti. faaliyet alanı olarak kardiyoloji ve yoğun bakım cihazları ve sarf malzemelerinin satış ve üretimini belirlemiştir.

 

Temsilciliklerimizden sağladığımız ürün grupları;

Standard EKG Cihazları, Stres (Efor) Test EKG Cihazları, Holter EKG Cihazları, Event Recorder (Olay Kaydedici) EKG Cihazları, Transtelefonik EKG Sistemleri, AMBP (Tansiyon Holter) Cihazları, PC EKG Cihazları, Telemetri Sistemleri, Pulse Oximetre (SpO2) Cihazları, Oksijen Sensör ve Monitörleri, Akış (Flow) Sensörleri, Kapnografi Cihazları, Alkolmetre Cihazları olarak sıralanabilir.

2001 yılından itibaren METKO medikal aksesuarların tasarımı ve üretimi çalışmalarına başlamıştır. Bugün METKO kendi tescilli FMT markası altında; Diagnostik EKG Kablo ve Aksesuarları , Tek ve çok kullanımlık Pulse Oksimetre (SpO2) Probları, Pulse Oksimetre (SpO2) Adaptör ve Uzatma Kabloları, Tek ve çok kullanımlık Medikal Isı Probları, Tek ve çok kullanımlık Tansiyon Manşonu ve Hortumları, Elektro Koter Kablo ve Aksesuarları, Elektrocerrahi Kablo ve Aksesuarları, IBP Kabloları, Turnike Manşonları, Hastabaşı Monitörü EKG Kabloları, EEG/EMG Kablo ve Aksesuarları, İnfizyon Manşonu üretimini Türkiye'de gerçekleştirmektedir.

 

Certificates

ISO 9001
ISO 13485
CE Belgesi

Related Images

Contact Information
Company Location
Company Video