Kardiosis Tıbbi ve Elektronik Ürünler San. ve Tic. A.Ş.

Gersan Sanayi Sitesi 2310/1 Sok. No. 45 Batı Sitesi Mahallesi Ergazi 06370 Ankara
+90 (312) 257 04 77
+90 (312) 257 04 78
www.kardiosis.com.tr/index.html

Kardiosis Tıbbi ve Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1988 yılında kurulmuştur. Üretimini yaptığımız ana ürün ailesi kendi tasarımımız olan PC tabanlı EKG cihazları ve bunların yazılımlarıdır. Efor EKG sistemleri için koşubandı da ürettiğimiz ürünler arasındadır. (www.kardiosis.com.tr)

Kardiosis, 2001 yılında tam USB uyumlu EKG tasarımını gerçekleştirmiştir. Bu cihaz, tamamen “tak-kulllan” özellikli olan, Windows işletim sistemli bütün güncel bilgisayarlarda çalışan bir sistemdir. Bu ürün ile TEPA, 2002 yılında Teknoloji Başarı Ödülü’ne hak kazanmıştır. (http://www.teknoloji.org.tr/kongre4.html)

TEPA/ Kardiosis PC- EKG konsepti bu EKG modülü üzerine kurulmuştur. Bu cihazlarımız için geliştirdiğimiz yazılımların güncel sürümleri güncel Microsoft işletim sistemleri ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmışlardır. Kardiosis bu dönemde yeni ve gelişmiş USB ve kablosuz EKG modülleri tasarım projesi üzerinde çalışmaktadır ve yakın zamanda bitirmeyi hedeflemiştir.
TEPA/ Kardiosis Koşubantlı Efor EKG Sistemleri konusunda Türkiye’de pazar lideridir ve kurulduğu günden bu yana yaklaşık 1000 civarında Efor EKG sistemi kurulumu gerçekleştirmiştir. Bu, ülkemizdeki toplam Efor sistemi sayısının yaklaşık %70’i civarındadır.

Kendi üretimimiz olan kardiyoloji ürünlerini desteklemek amacıyla tek yetkili distribütör olarak çeşitli ürünlerin ithalatı yapılmaktadır. Bunlar, Biomedical Systems (USA) Holter EKG sistemleri, Vasomedical/Biox (USA/Çin) Ambulatuar Kan Basıncı İzleme cihazları ve SunTech Medical (USA) Efor EKG sistemlerimize entegre ederek kullandığımız dinamik kan basıncı izleme cihazlarıdır. Kendi markamızla OEM olarak temin edip satışını gerçekleştirdiğimiz bir “Hastabaşı Monitör” cihazımız da bulunmaktadır.

Firmalarımız İngiliz Standart Enstitüsü (BSI) tarafından kalite yönetimi sistemi için (ISO EN 13485:2003; ISO 9001:2000) ve ürünleri için belgelendirilmiştir (CE belgesi: MDD 93/42/EEC). Bunlara ek olarak, Türkiye yasa ve yönetmeliklerinin gerekli kıldığı ürün ve firma kaydı, satış sonrası servis, üretim, ithalat ve servis ile ilgili gerekli belgelere sahiptir.

Certificates

ISO 9001
ISO 13485
CE Belgesi

Related Documents

Contact Information