Argemet Medikal Elektronik Tasarım Ltd. Şti.

Öz Anadolu San. Sit. 1458.Sk No:2 İVOGSAN Yenimahalle / ANKARA
+90 (312) 394 43 67       +90 (312) 394 43 37       info@argemet.com, ugur.sari@argemet.com, fahri.akman@argemet.com

 

ARGEMET, Tıbbi cihazlar sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesiyle gücünü kalitesinden ve yansıttığı güvenden alan, genç ve dinamik altyapıya sahip bir teknoloji firmasıdır.

 

Tıbbi cihazlar sektöründe tasarım, üretim, teknik servis, operasyonel ve teknik eğitim konusunda sahip olduğumuz engin bilgi birikimiyle kısa süre içinde kurumsallaşan ARGEMET, ISO 9001 ve ISO 13485 kalite sistem belgeleri ve
TSE Hizmet Yeterlik Belgesinin yanı sıra Tıbbi Cihazlar Direktifi 93/42/EEC doğrultusunda CE sertifikaları sahibidir.

ARGEMET, aynı zamanda, adında bulunan “ARGE” terimini çalışmalarının her safhasına yansıtarak medikal sektörü dışında farklı alanlarda da isteğe özel sistem tasarım ve projelendirme işlerini de hayata geçirmekte ve yeni projeler üzerinde çalışmaktadır.

Çalışmalarında ve ürünlerinde müşteri memnuniyetini hedefleyen ARGEMET, bu anlamda öncelik olarak memnuniyetin tasarımla başladığını belirleyerek, ihtiyaca tam cevap veren teknolojik cihazlar tasarlamaktadır.

ARGEMET’in üretmekte olduğu cihazlar tamamen özgün tasarımlar olup, alanında uzman elektronik ve mekanik tasarımcıların sahip olduğu tecrübe ve emeklerini yansıtan bir ekip çalışmasının ürünüdür.

ARGEMET estetik ve kompakt tasarımları, kullanımı kolay, son derece sağlam mekanik sistemleri ve uygun fiyatıyla piyasanın beğenisini kazanmıştır.

ARGEMET, 24 saat içerisinde sunduğu teknik servis, bakım hizmeti ve yedek parça temini ile de birlikte çalıştığı kurumlara hızlı çözüm ve güven temin etmektedir.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 13485
CE Belgesi

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu